pon listopad 13 2017

Opona Nokian Concept Tyre oznacza nową erę w rolnictwie

Nokian Heavy Tyres, Nokia, Finlandia, 12 listopada 2017 – Zmieniający się rynek rolnictwa i ciągników wymaga odważnych działań. Wizja opony koncepcyjnej od Nokian Heavy Tyres pozwoli wkroczyć w nową erę rolnictwa i pracy na traktorach. Połączenie trakcji na miękkim gruncie z wytrzymałością na drodze otworzy nowe możliwości przed właścicielami mniejszych gospodarstw.

Branża rolnicza stoi na skraju nowej ery. Koszty związane z prowadzeniem małych gospodarstw wciąż rosną, podczas gdy kolejne subwencję są co raz mniejsze, a nawet niepewne. W związku z tym, rolnicy stają przed potrzebą dywersyfikacji swoich możliwości operacyjnych poprzez prowadzenie prac kontraktowych na małą skalę.

Obecny trend przemieszcza się z obszaru specjalizacji w kierunku ogólności i dywersyfikacji. To sprawia, że pojawiaj się zapotrzebowanie na nowego rodzaju wyposażenie, włączając w to wytrzymałe, wielofunkcyjne opony, które pozwalają na bardziej wszechstronne oraz efektywne kosztowo zastosowanie ciągników.

Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, Nokian Heavy Tyres w trakcie targów Agritechnica zaprezentował przyszłość rolnictwa oraz prac kontraktacyjnych. Nowa opona Nokian Conept Tyre została zaprojektowana w ten sposób, aby umożliwić wszechstronne i efektywne kosztowo prace. Oferuje ona niezawodność, długą żywotność oraz wizjonerski układ bieżnika dający większą mobilność i pozwalający na transport cięższych ładunków niż do tej pory.

Zapraszamy do odkrywania Nokian Concept Tyre jak i całej, szerokiej oferty zaufanych produktów od Nokian Heavy Tyres, które zapewniają rolnikom na całym świece wykonywanie prac, niezależnie od tego, jak ciężki jest grunt, z którym musi zmierzyć się opona.

 

Wydarzenie: Agritechnica – największe na świecie targi maszyn i wyposażenia dla rolnictwa

Gdzie: Hanover / Niemcy, Stoisko #20B03

Kiedy: 12–18 listopada 2017

Archiwum wiadomości