Przechowalnia opon w serwisie

W serwisach Vianor oferujemy usługę przechowywania opon dostosowaną do potrzeb i życzeń naszych klientów. Poza przechowywaniem opon oferta obejmuje również usługę ich wymiany. Możemy również sprawdzić stan ogumienia i w razie potrzeby powiadomić Państwa o konieczności rozważenia zakupu nowego. Na życzenie sprawdzamy również ciśnienie w oponach, co jest czynnością niezbędną po wymianie. W razie potrzeby dostosujemy ciśnienie do wartości zalecanych. W ramach usługi przechowywania opon oferujemy także wyważanie, czyszczenie i mycie opon.

Odpowiednie warunki

Przechowywanie opon w odpowiednich warunkach może opóźnić proces ich starzenia. Opony należy chronić przed światłem, szczególnie bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych oraz jasnym światłem sztucznym o wysokiej zawartości promieni UV. Nie wolno wystawiać opon na działanie wilgoci lub zbyt wysokich temperatur. W przechowali opon serwisów Vianor zawsze panują odpowiednie warunki, a opony czekają na następny sezon w najlepszym możliwym środowisku. Korzystanie z usługi przechowywania pozwala również zaoszczędzić miejsce.

Hotel dla opon – Rozwiązaniem twojego problemu z przechowaniem opon!

Nie masz już dość noszenia opon z domu do serwisu i z powrotem? A może brakuje Ci miejsca na ich przechowywanie? Czy chciałbyś jeździć bezpiecznie nie zawracając sobie głowy oponami swojego samochodu?

Serwisy Vianor posiadają w swojej ofercie usługę Hotelu dla Opon, w ramach której przechowają Twoje opony do następnego sezonu. Usługa Hotelu dla Opon zawiera w sobie sprawdzenie opon po sezonie, mycie oraz właściwe przechowanie.

Serwis Vianor skontaktuje się z Tobą przed kolejnym sezonem celem ustalenia najdogodniejszego dla Ciebie terminu wymiany opon.

Spraw by Twoje życie stało się prostsze, zaufaj specjalistom od opon.

Gdzie kupić